Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe „DUDPOL”

  • 1
  • 2
  • 3

Opis

Firma DUDPOL jest prywatną firmą z siedzibą w Sosnowcu, która specjalizuje się w obróbce wiórowej części do maszyn i urządzeń dla przemysłu hutniczego oraz górniczego. Wytworzone części maszyn, zmontowane podzespoły jak również gotowe urządzenia wykonujemy wg dostarczonej dokumentacji technicznej. Od początku istnienia firmy stawiamy na jakość i precyzję naszych usług, tak by w 100% zaspokoić, wymagania naszych klientów. Zatrudniamy wysokowykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną pracującą w programach Auto–Cad oraz Catia. Nasza firma realizuje wszystkie podstawowe rodzaje obróbki mechanicznej tj. toczenie, frezowanie, wytaczanie, wiercenie, szlifowanie, honowanie oraz prace ślusarsko-montażowe. Doświadczenie, stosowanie najnowszych urządzeń i technologii sprawia, że podejmiemy się każdego zlecenia, gwarantując jednocześnie konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji.

Drugim ogniwem działalności firmy DUDPOL jest transport drogowy towarów na terenie całego kraju. Dysponujemy zestawami samochodowymi o ładowności od 1 do 24 ton. Posiadamy licencje na transport oraz ubezpieczenia OCP. Telefoniczny kontakt z naszymi kierowcami oraz System Lokalizacji Pojazdów GPS pozwalają na dokładne określenie ciągłej lokalizacji towaru w czasie rzeczywistym. Zapewniamy naszym klientom bezpieczny transport powierzonych nam towarów oraz terminowe dostawy do Waszych klientów.

Chcielibyśmy świadczyć dla Państwa usługi oraz cieszyć się udaną współpracą z Państwem dlatego zapraszamy do przejrzenia naszej strony internetowej lub prosimy o bezpośredni kontakt z nami w przypadku jakichkolwiek pytań. Na pewno razem uda na się osiągnąć wspólny cel.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Południowa 27
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

Wyślij e-mail

Grupa: Transport

Branża: Transport

Słowa kluczowe: transport krajowy Sosnowiec, transport krajowy śląskie, transport międzynarodowy Sosnowiec, transport międzynarodowy śląskie, spedycja Sosnowiec, spedycja śląskie

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-06-18.

vCard odwiedzono 2690 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share