Indywidualna Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Węgorek

Opis

Witam. Nazywam się Katarzyna Węgorek, jestem adwokatem, członkiem Izby Warszawskiej.

Dlaczego zostałam adwokatem? Tak naprawdę to już nie pamiętam, bo myśl o wykonywaniu tego „najlepszego zawodu świata” pojawiła się kilkanaście lat temu, po lekcji polskiego, w podstawówce, kiedy to brawurowo i z przejęciem wygłosiłam mowę obrończą pewnej negatywnej postaci literackiej.

Dlaczego pomimo upływu lat nie zmieniłam zdania? Tak naprawdę to również i tego nie wiem. Widocznie pociągają mnie zakurzone akta, pełne niezrozumiałych sformułowań, i duszna atmosfera walki na sali sądowej, i samotne pisanie długich pism procesowych późną nocą, i przeciągające się nieraz spotkania z klientami – w komfortowych warunkach kancelarii bądź w mniej komfortowych aresztach czy zakładach karnych.

Teraz, kiedy o tym myślę, dochodzę do wniosku, że jednak bardzo lubię swój zawód.

I gwarantuję, że to co lubię, robię dobrze.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Michała Andriollego 34 / 4
05-400 Otwock
woj. mazowieckie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Usługi

Branża: Adwokackie kancelarie

Słowa kluczowe: adwokat Otwock, adwokaci Otwock, kancelaria Otwock, kancelaria adwokacka Otwock, porady prawne Otwock, opinia prawno-gospodarcza Otwock, opinie prawno-gospodarcze Otwock, pomoc prawno-gospodarcza Otwock, dobry adwokat Otwock, obsługa prawna osób fizycznych i prawnych Otwock, obsługa jednostek gospodarczych Otwock, prawo cywilne, adwokatura Otwock, sprawy rozwodowe Otwock, podział majątku Otwock, prawo cywilne Otwock, prawo rodzinne Otwock, prawo karne Otwock, reprezentowanie stron w postępowaniu sądowym Otwock

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2018-11-21.

vCard odwiedzono 1857 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2018

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share