Szkoła Jazdy „Szerszeń I” Sławomir Braun

Opis

Co nas wyróżnia?

Jeśli szukasz szkoły, dzięki której kurs prawa jazdy będziesz wspominał z prawdziwą przyjemnością, a do egzaminu podejdziesz spokojnie, pewny swojej wiedzy, to jesteś na właściwej stronie. Nasi instruktorzy są nie tylko świetnymi kierowcami z dużym doświadczeniem, ale też cierpliwymi nauczycielami. W naszej szkole dbamy o samopoczucie kursantów i efektywność nauki.

Jacy są nasi instruktorzy?

Zatrudniamy tylko doświadczonych i sprawdzonych instruktorów (kilkanaście lat w zawodzie), którzy potrafią zmienić największego laika samochodowego w świetnego kierowcę. Jesteśmy cierpliwi i nieugięci – nie pójdziesz na egzamin, dopóki nie będziemy mieć pewności, że już jesteś na to gotowy.

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Nasza szkoła jazdy poszczycić może się najlepszymi wynikami zdawalności egzaminów na prawo jazdy w całym województwie. Nasze kursy zostały ocenione przez Kursantów jako: wyróżniające się nie tylko ze względu na skuteczność przekazywania wiedzy, ale również dbałość o naukę etykiety na drodze. Jednak naszym największym wyróżnieniem jest to, że wielu kursantów wraca do nas, aby doskonalić swoje umiejętności lub zdobywać kolejne typy prawa jazdy.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

Kaniów
ul. Brzozowa 11
26-050 Zagańsk
woj. świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe

Rynek 5
26-006 Nowa Słupia

Wyślij e-mail

Grupa: Edukacja

Branża: Nauka jazdy

Słowa kluczowe: transport krajowy świętokrzyskie, transport krajowy Zagańsk, transport zagraniczny świętokrzyskie, transport zagraniczny Zagańsk, nauka jazdy Nowa Słupia, kwalifikacja wstępne świętokrzyskie, kwalifikacja przyśpieszona świętokrzyskie, kwalifikacja pełna świętokrzyskie, kwalifikacja uzupełniająca świętokrzyskie, kwalifikacja wstępne Zagańsk, kwalifikacja przyśpieszona Zagańsk, kwalifikacja pełna Zagańsk, kwalifikacja uzupełniająca Zagańsk, kwalifikacja wstępna Nowa Słupia, kwalifikacja przyśpieszona Nowa Słupia, kwalifikacja pełna Nowa Słupia, kwalifikacja uzupełniająca Nowa Słupia, prawo jazdy Zagańsk, prawo jazdy Nowa Słupia, prawo jazdy świętokrzyskie

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-04-19.

vCard odwiedzono 2173 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share