Libra FHU Arkadiusz Kędzierski

Opis

Zapraszamy do kontaktu, udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Od wielu lat działamy na rynku, jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w kamieniarstwie, posiadamy wykwalifikowanych fachowców którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w branży kamieniarskiej. Swoją pracę wykonujemy solidnie, kładąc duży nacisk na jakość wykonywanych usług. Dobrze przygotowana kadra pracowników wyposażona w odpowiedni sprzęt, daje Państwu gwarancję profesjonalnych usług kamieniarskich z których skorzystało już setki zadowolonych klientów. Nawiążemy współpracę zarówno z klientem biznesowym jak i indywidualnym. Nasza firma oprócz realizacji Państwa pomysłów, pomoże również dobrać i wycenić ilość potrzebnych materiałów.
Działamy na terenie całego województwa Warmińsko - Mazurskiego.
Zapraszamy do naszego 2 oddziału
Małdyty, ul. Ostródzka ( koło stacji Orlen) ko. 508-594-734
W ofercie firmy LIBRA znajdą Państwo:
- kamieniarskie usługi- blaty z kamienia- parapety z kamienia - kominki z kamienia- schody z kamienia- pomniki - nagrobki- posadzki z kamienia- ołtarze z kamienia oraz wiele więcej na życzenie klienta .

Zapraszamy

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Olsztyńska 73
14-100 Ostróda
woj. warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Usługi

Branża: Kamieniarskie usługi

Słowa kluczowe: zakład kamieniarski warmińsko - mazurskie, usługi kamieniarskie, kamieniarz, piaskowanie liter, piaskowanie liter i grawerowanie,grawerowanie zdjęć w kamieniu warmińsko-mazurskie, blaty, parapety, kominki, schody, pomniki, posadzki, posadzki z kamienia1, zakład kamieniarski libra, kamieniarskie usługi, wykonywanie elementów z marmuru, schody z kamienia, kamienne blaty, nagrobki warmińsko-mazurskie, budowa grobów, prace w kamieniu warmińsko-mazurskie, elementy kominkowe

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-07-23.

vCard odwiedzono 1294 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share