Libra FHU Arkadiusz KędzierskiBookmark and Share

  • ul. Olsztyńska 73
    14-100 Ostróda
    woj. warmińsko-mazurskie

Zapraszamy do kontaktu, udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Od wielu lat działamy na rynku, jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w kamieniarstwie, posiadamy wykwalifikowanych fachowców którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w branży kamieniarskiej. Swoją pracę wykonujemy solidnie, kładąc duży nacisk na jakość wykonywanych usług. Dobrze przygotowana kadra pracowników wyposażona w odpowiedni sprzęt, daje Państwu gwarancję profesjonalnych usług kamieniarskich z których skorzystało już setki zadowolonych klientów. Nawiążemy współpracę zarówno z klientem biznesowym jak i indywidualnym. Nasza firma oprócz realizacji Państwa pomysłów, pomoże również dobrać i wycenić ilość potrzebnych materiałów.
Działamy na terenie całego województwa Warmińsko - Mazurskiego.
Zapraszamy do naszego 2 oddziału
Małdyty, ul. Ostródzka ( koło stacji Orlen) ko. 508-594-734
W ofercie firmy LIBRA znajdą Państwo:
- kamieniarskie usługi- blaty z kamienia- parapety z kamienia - kominki z kamienia- schody z kamienia- pomniki - nagrobki- posadzki z kamienia- ołtarze z kamienia oraz wiele więcej na życzenie klienta .

Zapraszamy

Wyślij e-mail

Grupa: Usługi

Branża: Kamieniarskie usługi

Słowa kluczowe: zakład kamieniarski warmińsko - mazurskie, usługi kamieniarskie, kamieniarz, piaskowanie liter, piaskowanie liter i grawerowanie,grawerowanie zdjęć w kamieniu warmińsko-mazurskie, blaty, parapety, kominki, schody, pomniki, posadzki, posadzki z kamienia1, zakład kamieniarski libra, kamieniarskie usługi, wykonywanie elementów z marmuru, schody z kamienia, kamienne blaty, nagrobki warmińsko-mazurskie, budowa grobów, prace w kamieniu warmińsko-mazurskie, elementy kominkowe

vCard odwiedzono 1402 razy.