Biuro Rachunkowe MAKS Karolina Magner-Kaczmarczyk

Opis

Biuro Rachunkowe „Maks” powstało w 2009 roku, specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac.
Biuro świadczy usługi w zakresie rachunkowości i księgowości. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą firm oraz osób fizycznych.
Reprezentujemy m. in. klienta w urzędach, sporządzamy miesięczne deklaracje podatkowe, sporządzamy deklaracje wstępne i ostateczne z tytułu podatku dochodowego, deklaracje do GUS. Długoletnia praktyka w pełni odzwierciedla zdobyte doświadczenie i przekłada się na jakość świadczonych usług.
Zapraszamy!

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Proletariatu 50
42-580 Wojkowice
woj. śląskie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Biuro

Branża: Biura rachunkowe

Słowa kluczowe: biuro rachunkowe Wojkowice, księgowość Wojkowice, usługi księgowe Wojkowice, polecane biuro rachunkowe Wojkowice, polecany księgowy Wojkowice, polecana księgowa Wojkowice, fachowe usługi księgowe Wojkowice, księgi przychodów i rozchodów Wojkowice, deklaracje podatkowe Wojkowice, rozliczanie podatku Wojkowice, VAT rozliczanie podatku Wojkowice, sprawozdania finansowe Wojkowice, rozliczenia z ZUS Wojkowice, wnioski kredytowe Wojkowice, analiza finansowa firmy Wojkowice, pomoc w usługach księgowych Wojkowice

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2019-05-25.

vCard odwiedzono 3244 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2019

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share