ABC Wulkanizacja Wypożyczalnia przyczep samochodowych

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Opis

Zaczynaliśmy od rodzinnej wypożyczani przyczep samochodowych jako jedynej w Szczecinie w tamtych latach. Sukcesywnie dodawaliśmy coraz to nowsze przyczepy wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów. Przyczepy od zawsze pracowały na podzespołach firmy Knott, co dawało gwarancję jakości i niezawodności.

W 1999 roku postanowiliśmy rozszerzyć działalność o serwis wulkanizacyjny. Zakupione zostały nowoczesne maszyny które do dziś zapewniają wysoką jakość naszych usług . Zastosowanie znalazła taka marka jak BEISSBARTH. Od początku współpracowaliśmy z firmami TIPTOPOL oraz Świstowski które to zaopatrywały nas w części zamienne do zakładu oraz produkty do klejenia opon.

Nasza działalność nieustannie rozwija się. Dbamy o jakość wykonywanych usług poprzez nowoczesny park maszynowy i ciągłe doskonalenie kwalifikacji naszego personelu . Planujemy od przyszłego miesiąca wprowadzić stację do obsługi klimatyzacji oraz stanowisko diagnostyki komputerowej do samochodów osobowych.

Naszym atutem jest to, że jesteśmy firmą rodzinną, która na pierwszym miejscu ceni sobie jakość wykonywanych usług i zadowolenie klienta, które procentuje na lata poprzez grono naszych stałych klientów.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Wierzbowa 112
71-014 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Motoryzacja

Branża: Opony

Słowa kluczowe: opony Szczecin, wulkanizacja Szczecin, wulkanizacja opon Szczecin, wyważanie kół Szczecin, felgi Szczecin, przyczepy Szczecin, wypożyczalnia przyczep Szczecin, lawety ciężarowe Szczecin, przyczepy samochodowe Szczecin

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2018-04-27.

vCard odwiedzono 2488 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2018

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share