Turowski & Turowski. Zarządzanie nieruchomościami

Opis

Firma Turowski & Turowski jest nowocześnie funkcjonującą firmą rodzinną, gwarantującą Państwu uczciwą, życzliwą, zgodną z najwyższymi normami obsługę oraz osobiste zaangażowanie w sprawy Państwa nieruchomości. Cechuje nas mobilność, niezawodność i indywidualne procedury obsługi, przystosowane do potrzeb klientów. O naszej rzetelności świadczy m.in. fakt, że nieruchomości przez nas zarządzane są nagradzane i wyróżniane w konkursach, a nasza firma z roku na rok pozyskuje nowych kontarhentów.

W firmie pracuje dwóch licencjonowanych zarządców nieruchomości, łączących wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi metodami zarządzania. Obecnie zarządzamy nieruchomościami charakteryzującymi się zróżnicowaną strukturą własnościową na terenie powiatów wejherowskiego i puckiego. Obsługujemy budynki nowe, przekazane bezpośrednio do użytkowania, jak i nieruchomości w zabudowie historycznej (najstarszy budynek z 1884 roku, a najnowszy z 2010 r.)

Doświadczenie zgromadzone w zarządzaniu wspólnotami mieszkaniowymi w połączeniu z wiedzą, którą zdobyliśmy podczas specjalistycznych szkoleń i seminariów, pozwalają nam wierzyć, że jesteśmy w stanie podołać także obowiązkom wynikającym z zarządzania Państwa nieruchomością.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. 12 Marca 222 / 2
84-200 Wejherowo
woj. pomorskie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Nieruchomości

Branża: Nieruchomości - zarządzanie

Słowa kluczowe: administracja Wejherowo, zarządzanie nieruchomościami Wejherowo, przeglądy nieruchomości Wejherowo, organizacja wspólnot mieszkaniowych Wejherowo, ubezpieczenie nieruchomości wspólnej Wejherowo, utrzymanie czystości w bloku Wejherowo, książka obiektu budowlanego Wejherowo, księgowość nieruchomości Wejherowo, obsługa prawna nieruchomości Wejherowo, kontrole techniczne Wejherowo, roboty remontowe nieruchomości Wejherowo, rozliczanie wspólnot Wejherowo, sprawozdania finansowe Wejherowo, windykacja należności od najemców Wejherowo, odśnieżanie chodników Wejherowo, utrzymanie placów zabaw Wejherowo, konserwacja budynku Wejherowo, usługi administracyjne Wejherowo, obniżanie kosztów eksploatacyjnych Wejherowo

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2015-11-27.

vCard odwiedzono 1942 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2015

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share