Grasdorf Koła Polska

Opis

Firma Grasdorf powstała już w 1981 roku w Niemczech. Obecnie jest jednym z największych producentów kół rolniczych i specjalnych w Europie. Jest bezpośrednim dostawcą felg do pojazdów marek: Fendt, Claas, Volvo czy Komatsu. Produkcja roczna sięga 50 000 kół. 30 lat doświadczenia w dziedzinie felg i opon to gwarancja najwyższej jakości.

Oferujemy felgi i opony do wszelkiego rodzaju pojazdów pracujących w rolnictwie, leśnictwie i budownictwie. Koła standardowe, bliźniacze, wąskie i międzyrzędowe. Posiadamy homologacje wiodących producentów ciągników i maszyn.

Zapewniamy profesjonalny, mobilny serwis ogumienia - wymiana i naprawa - również u Klienta lub w terenie. Dobieramy odpowiednie felgi i opony, pomagamy dopasować właściwe ciśnienie w ogumieniu do pracy z daną maszyną. Sprawdzamy geometrię kół.

Poprzez liczne testy i doświadczenia sprawdzamy w praktyce jakość, skuteczność i korzyści wynikające z zastosowania naszych rozwiązań.

Mapa i dojazd

Wyznacz trasę dojazdu:

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Kamienna 9
47-300 Krapkowice
woj. opolskie

Dane kontaktowe:

Wyślij e-mail

Grupa: Motoryzacja

Branża: Opony

Słowa kluczowe: koła bliźniacze, koła do upraw międzyrzędowych, opony nowe do maszyn rolniczych, opony nowe do maszyn leśnych, opony nowe do maszyn budowlanych, opony używane do maszyn rolniczych, opony używane do maszyn leśnych, opony używane do maszyn budowlanych, felgi nowe, felgi używane, felgi, koła wąskie, koła międzyrzędowe

Ostatnie odwiedziny vCarda: 2018-06-25.

vCard odwiedzono 2631 razy.

Promocja firm w internecie: www.info-grupa.pl © 2009-2018

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli

Bookmark and Share