AVISBookmark and Share

  • ul. Mikołaja Reja 6
    65-076 Zielona Góra
    woj. lubuskie

Avis to firma znajdująca się w Zielonej Górze. Działa od kilku lat, oferując szkolenia z zakresu prawa pracy i outsourcing BHP. Na swoim koncie ma już ponad 1000 przeprowadzonych szkoleń. Z jej usług skorzystało już ponad 150 firm.
Produkty i usługi
Firma Avis w Zielonej Górze powstała z myślą o firmach, które potrzebują kompleksowej obsługi BHP. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, zajmuje się prowadzeniem szkoleń oraz świadczeniem usług z zakresu BHP. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń BHP. W tym zakresie oferuje:

- szkolenia okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami,
- szkolenia okresowe dla osób na stanowiskach administracyjno-biurowych,
- szkolenia okresowe dla kadry techniczno-inżynieryjnej,
- szkolenia okresowe dla pracowników na stanowisku robotniczym,
- szkolenia okresowe dla pracowników na których występują szczególne zagrożenia,
- szkolenia wstępne.

W ramach działalności szkoleniowej firma Avis prowadzi również szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej dla firm. Ponadto oferuje szkolenia na uprawnienia UDT.
Przeprowadza:
- kursy na wózki jezdniowe podnośnikowe,
- kursy na podesty,
- kursy na suwnice,
- kursy na żurawie stacjonarne,
- kursy na wózki unoszące,
- kursy na dźwigi, windy osobowe.

W ramach obsługi firm oferuje przeprowadzenie audytów BHP, sporządzanie analiz stanu BHP, przygotowywanie ocen ryzyka zawodowego oraz obsługę postępowań powypadkowych. Świadczy też usługi ppoż, oferując audyty, ćwiczenia z ewakuacji oraz szkolenia z ochrony przeciwpożarowej.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Profil google - kliknij tutaj

Linkedin - kliknij tutaj

Media społecznościowe:

Facebook https://www.facebook.com/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FAVIS-1834783623499163%2F

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC5oQAGTDdjdR5OjvECwDPTg

Wyślij e-mail

Grupa: Edukacja

Branża: Kursy, szkolenia

Słowa kluczowe: szkolenia BHP, szkolenia BHP lubuskie, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej lubuskie, szkolenia z zakresu pierwsze pomocy przedmedycznej Zielona Góra, szkolenia BHP Zielona Góra, szkolenia motywacyjne Zielona Góra, szkolenia, obsługa podmiotu w zakresie BHP, szkolenia motywacyjne, szkolenia motywacyjne i coaching Zielona Góra, szkolenia motywacyjne i coaching lubuskie, audyty BHP lubuskie, audyty BHP Zielona Góra, postępowania powypadkowe Zielona Góra, postępowania powypadkowe lubuskie, szkolenia z ochrony danych osobowych lubuskie, szkolenia z ochrony danych osobowych Zielona Góra, ochrona danych osobowych szkolenia wielkopolska, szkolenia PPOŻ Zielona Góra, szkolenia PPOŻ lubuskie, pierwsza pomoc przedmedyczna szkolenia Zielona Góra, UDT szkolenia lubuskie, UDT szkolenia Zielona Góra, wózki podnośnikowe szkolenia, suwnice szkolenia, podesty ruchome szkolenia, dźwigi towarowe szkolena lubuskie, dźwigi towarowe Zielona Góra szkolenia, coaching Zielona Góra, obsługa podmiotu w zakresie BHP Zielona Góra, audyty bhp, anazliza stany bhp, postępowanie powypadkowe, ocena ryzyka zawodowego, szkolenie z obsługi suwnic, szkolenie z podestów ruchomych, szkolenie z wózków podnośnikowych, Zgorzelec, Lubin, Polkowice, Bogatynia, Legnica, Luba, Gryfów Śląski, Lwówek Śląski, szkolenie na wózek widłowy, kurs na wózek widłowy, szkolenie na wózek podnośnikowy, kurs na wózek podnośnikowy, szkolenie na suwnicę, kurs na suwnicę, kurs na podesty ruchome, szkolenie na podesty ruchome, kurs na zwyżki, szkolenie na zwyżki, kurs na wózek ze zmiennym wysięgnikiem, szkolenie na wózek ze zmiennym wysięgnikiem, szkolenie na żurawie, kurs na żurawie Żary, Żagań, Nowa Sól, Kożuchów, Świdnica, Wrocław, Świebodzin, Słubice, Międzyrzecz

vCard odwiedzono 11907 razy.