Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.Bookmark and Share

  • ul. Nakielska 3
    01-106 Warszawa
    woj. mazowieckie

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. – firma z 75-letnią tradycją świadcząca usługi pogrzebowe
MPUK Sp. z o.o. jest jednym z najstarszych i największych zakładów pogrzebowych w Warszawie. Pozostajemy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę w każdym dniu tygodnia: zawsze gotowi, by służyć radą, pomocą i wsparciem w trudnych chwilach.

MPUK Sp. z o.o. to synonim wieloletniego doświadczenia połączonego z nowoczesnym spojrzeniem na branżę funeralną. Od 75 lat organizujemy ceremonie pogrzebowe dla mieszkańców Warszawy i innych mazowieckich miejscowości. Klienci powierzają nam ostatnią drogę swoich najbliższych wierząc, że zagwarantujemy zaufanie w tak ważnej misji.

75 lat doświadczenia w branży funeralnej pozwoliło nam zorganizować wiele wysokiej rangi pogrzebów. Tylko od połowy lat 80-tych zorganizowaliśmy ich ponad pół miliona, zatrudniając w tym okresie ponad 500 osób. Dzisiaj nadal utrzymujemy wysoki udział w rynku i jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w tej branży w Warszawie. Dysponujemy ekskluzywną flotą karawanów oraz wieloma nowoczesnymi punktami obsługi klienta.

MPUK Sp. z o.o. kompleksowo obsługuje ceremonie pogrzebowe bez względu na wyznanie i obrządek. Świadczymy usługi pogrzebowe zgodnie z życzeniem i oczekiwaniami, organizujemy pogrzeby zarówno w kościołach, domach wyznaniowych, domach przedpogrzebowych i salach pożegnań. Reprezentujemy Klientów w urzędach i kancelariach, pomagamy w formalnościach związanych z zakupem miejsc na cmentarzach i realizacją wymaganych pozwoleń.

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat działalności wyspecjalizowaliśmy się w świadczeniu usług pogrzebowych w pełnym zakresie, czyli tak, aby Klienci mogli przy minimalnym zaangażowaniu pożegnać bliską osobę godnie i z należytym szacunkiem. Przeprowadzamy wszystkie czynności związane z pochówkiem: od przygotowania zmarłej osoby do ostatniej drogi, poprzez zadbanie o przebieg ceremonii pogrzebowej, aż po dodatkowe usługi, takie jak pomoc w przygotowaniu konsolacji. Wszystkie etapy organizacji pogrzebu omawiamy z Klientem. Gwarantujemy godną posługę niezależnie od finansowych możliwości klientów. Jesteśmy w stanie przygotować piękną oprawę pogrzebu nawet wówczas, gdy przeznaczony na nią budżet jest ograniczony. MPUK to nie bez powodu zakład pogrzebowy polecany wśród mieszkańców Warszawy.

Wyślij e-mail

Grupa: Usługi

Branża: Pogrzebowe usługi

Słowa kluczowe: pogrzeby Warszawa, pogrzeb Warszawa, usługi pogrzebowe Warszawa, zakład pogrzebowy Warszawa, zakłady pogrzebowe Warszawa, dom pogrzebowy Warszawa, domy pogrzebowe Warszawa, firmy pogrzebowe Warszawa, wieńce pogrzebowe, nekrologi Warszawa, kremacja Warszawa, całodobowe usługi pogrzebowe

vCard odwiedzono 8779 razy.